Главная » 2011 » Октябрь » 29 » Анонс матчів 15-го туру другої ліги групи «Б»
Анонс матчів 15-го туру другої ліги групи «Б»

29 жовтня 2011 року

«Металург-2» Запоріжжя – «Іллічівець-2» Маріуполь

13.00, м. Запоріжжя. Стадіон «Титан»

Арбітр: Яковлєв Є. Ю. (Київ)

Асистенти арбітра: Полянін О. В., Тельбух Л. В. (обидва – Сімферополь)

Після майже двох сезонів без жодного нічийного результату маріупольці звели до нічиєї два поспіль матчі. Загалом «Іллічівець-2» у чемпіонаті виступає не надто вдало, але при цьому команда забезпечила собі непоганий відрив від аутсайдерів та може не хвилюватися щодо свого розташування у турнірній таблиці. Гірші справи у запоріжців, які набрали лише десять очок та йдуть на передостанньому місці.

«Макіїввугілля» Макіївка – «Кремінь» Кременчук

14.00, м. Єнакієве. Стадіон «Металург»

Арбітр: Ісаєв А. Ю. (Запоріжжя)

Асистенти арбітра: Запороженко Д. І. (Запоріжжя), Левченко М. М. (Кривий Ріг)

Хоча макіївці і поступилися у минулому турі, проте вони змогли гідно протистояти «Гірнику», який наразі йде третім у чемпіонаті. Наступний суперник «Макіїввугілля» - «Кремінь», який також є одним із фаворитів змагань. Тим не менш, господарі поля явно зможуть дати бій кременчуцькій команді і за рахунок самовіддачі цілком здатні досягти позитивного результату.

«Дніпро-2» Дніпропетровськ – «Авангард» Краматорськ

14.00, м. Дніпропетровськ. Стадіон «Метеор»

Арбітр: Кривоносов М. О. (Львів)

Асистенти арбітра: Куцев В. А. (Київ), Марченко Д. Г. (Чернігів)

«Авангард» продовжує впевнено переслідувати «Полтаву» у чемпіонаті. Загалом боротьба за путівку до першої ліги у групі «Б» йде вельми щільна, але новачок другої ліги жодним чино не поступається у завзятості своїм більш досвідченим конкурентам.

30 жовтня 2011 року

«Мир» Горностаївка – «Гірник-Спорт» Комсомольськ

14.00, смт. Горностаївка. Стадіон «Затіс»

Арбітр: Калита Р. М. (Миколаїв)

Асистенти арбітра: Голубев Ф. С. (АР Крим), Шудрик Д. О. (Сімферополь)

«Мир» не виграє вдома вже п’ять матчів поспіль. Це суттєво відсунуло команду назад у битві за підвищення у класі. Справи у комсомольців йдуть не краще, але «Гірник-Спорт» впевнено тримається у середині турнірної таблиці і місце у зоні вильоту колективу аж ніяк не загрожує. Тож, якщо розцінювати шанси команд на успіх у цьому матчі, то вони цілком рівні.

ФК «Севастополь-2» – «Шахтар-3» Донецьк

14.00, м. Севастополь. Стадіон «Колос»

Арбітр: Семенов А. С. (Дніпропетровськ)

Асистенти арбітра: Дорошенко В. А. (Житомир), Іванов Г. Ф. (Одеська обл.)

Програшна серія кримчан наразі налічує вже чотири матчі. Тож можна тільки уявити, наскільки велике бажання футболістів «Севастополя-2» нарешті здобути перемогу. Але зробити це у зустрічі з «Шахтарем-3» - завдання  непросте, оскільки донеччани у цьому сезоні виступають доволі впевнено. Також варто відмітити цікавий факт про «гірників», у групі «Б» вони наразі є рекордсмени як по забитим м’ячам, так і по пропущеним.

«Шахтар» Свердловськ – ФК «Полтава»

13.00, м. Свердловськ. Стадіон ім. Горюшкіна

Арбітр: Міланич В. О. (Миколаїв)

Асистенти арбітра: Шланчак В. М. (Черкаська обл.), Попельницький Д. А. (Кіровоград)

Полтавчани, безумовно, заслуговують знаходитися на першому місці. Але невідомо, що для них виявиться легше: зібратися на лідерську позицію, чи втриматися на ній. Конкуренти буквально дихають «Полтаві» у потилицю і зараз навіть нічия для команди Анатолія Безсмертного мало чим відрізнятиметься від поразки.

«Сталь» Дніпродзержинськ – «Гірник» Кривий Ріг

13.00, м. Дніпродзержинськ. Стадіон «Металург»

Арбітр: Москаленко В. О. (Миколаїв)

Асистенти арбітра: Матяш В. В. (Донецьк), Вітт О. Ф. (Київ)

З поміж усіх матчів туру цей найбільше заслуговує на статус центрального. Адже «Гірник» наразі йде третім, а «Сталь» відстає від нього всього на один заліковий пункт. Звісно, омріяна колективами сходинка зовсім не третя і борються вони не за бронзові нагороди. Вболівальники цих команд вже давно хочуть бачити свої улюбленців у першій лізі, але саме у таких протистояннях і здобуваються такі важливі очки, які потім і вирішать, хто гідний підвищитися у класі.

pfl.ua
Просмотров: 600 | Добавил: StealtHon | Рейтинг: 0.0/0