Главная » 2011 » Август » 24

У групі «А» цього уїк-енду сталася зміна лідера: несподіваної домашньої поразки зазнала «Енергія» з Нової Каховки, яка поступилася дебютанту професіональних змагань – «Украгрокому» з Приютівки Кіровоградської області. Команда Сергія Шевцова, яка вигравала у чотирьох турах поспіль, першою відзначилася голом і цього разу – це Роман Ленський нагадав, що два тижні тому, коли новокаховці приймали вдома хмельницьке «Динамо», він став автором переможного голу (3:2).

Але «Украгроком» дав більш серйозну відсіч «Енергії», яка вже два сезони входить до когорти лідерів західної зони другої ліги. Спочатку Юрій Грищенко реалізував другий пенальті у цьому чемпіонаті, а потім Сергій Швей записав на свій рахунок автогол – другий для команди з Приютівки у сезоні (минулого тижня аналогічним чином відмітився Микита Плосконос з «Єдності»).

... Читать дальше »

Просмотров: 699 | Добавил: StealtHon | Дата: 24.08.2011 | Комментарии (2)