Главная » 2012 » Октябрь » 6 » Сергей Шевченко о матче с Буковиной и о травме Доценка
20:48
Сергей Шевченко о матче с Буковиной и о травме Доценка
На післяматчевій прес – конференції головний тренер команди «Авангард» (Краматорськ), чемпіон України – 92 у складі сімферпольської «Таврії» Сергій Шевченко привітав чернівчан із Днем міста. Керманич дебютанта першого дивізіону, висловив невдоволення грою своїх підопічних у першому таймі.

Ваш коментар сьогоднішньої гри...

Насамперед, я вітаю чернівчан із Днем міста.. А гра вийшла дуже в'язкою та напруженою. З нами, напевно, зіграв злий жарт швидкий гол, який ми забили. Потім ми зовсім не грали у комбінаційний футбол. Складалося враження, що хлопців влаштовує рахунок 1:0, і вони грають на утримання результату. Хоча так грати ми не домовлялися.

У другому таймі ми переламали хід гри та розпочали діяти агресівніше та конструктивніше. На жаль, нам не вдалося реалізувати моменти, які ми створили. Золоте правило футболу ще ніхто не відмінив – не забиваєш ти – заб`ють тобі. Ось ми і зробили подарунок містові Чернівці у вигляді одного очка. За грою результат повинен бути іншим.

Якої травми зазнав гравець Вашої команди Дмитро Доценко ?

Йому пірвали пах та ще дещо... Не можу сказати що, бо тут є жінки.

Просмотров: 970 | Добавил: taker23 | Рейтинг: 5.0/1