Главная » 2011 » Август » 26 » Анонс матчів 6-го туру другої ліги групи «Б»
Анонс матчів 6-го туру другої ліги групи «Б»

26 серпня 2011 року

«Іллічівець-2» Маріуполь – «Сталь» Дніпродзержинськ

15.00, м. Маріуполь. Стадіон «Азовець»

Арбітр: Пєсоцький Я. С. (Суми)

Асистенти арбітра: Запороженко Д. І. (Запоріжжя), Полянін О. В. (Сімферополь)

У цьому чемпіонаті «Сталь» ще не здобувала перемоги на чужому полі, але перервати цю серію у Маріуполі буде не легко, так як «Іллічівець-2» вже показав, що він не збирається так просто віддавати турнірні очки.

27 серпня 2011 року

«Гірник-Спорт» Комсомольськ – «Макіїввугілля» Макіївка

17.00, м. Комсомольськ. Стадіон «Юність»

Арбітр: Нізола А. В. (Івано-Франківськ)

Асистенти арбітра: Новосад П. В. (Рівне), Трач Б. Б. (Тернопіль)

«Макіїввугілля» залишається єдиним новачком другої ліги, який  досі не здобув жодного залікового пункту. В активі команди лише два забитих м’ячі, які макіївці провели у ворота «Іллічівця-2» минулого туру.

«Мир» Горностаївка – «Шахтар» Свердловськ

17.30, смт. Горностаївка. Стадіон «Затіс»

Арбітр: Шурман Д. Л. (Київська обл.)

Асистенти арбітра: Приступа С. А., Петраков Є. О. (обидва – Київ)

«Мир», сповна скориставшись нічиєю «Полтави» у минулому турі, тепер ділить з підопічними Анатолія Безсмертного першу сходинку. Команда з Горностаївки вельми вдало розпочала новий сезон і якщо так піде далі, то невдовзі колектив обов’язково одноосібно очолить турнірну таблицю. Тож говорити про відсутність конкуренції у групі «Б» за підвищення у класі не доводиться.

«Металург-2» Запоріжжя – ФК «Севастополь-2»

16.00, м. Запоріжжя. Стадіон «Титан»

Арбітр: Міланич В. О. (Миколаїв)

Асистенти арбітра: Толмачов С. І. (Маріуполь), Кожуріна К. С. (Кривий Ріг)

У той час, як перші команди «Металурга» та «Севастополя» ведуть боротьбу за вихід до Прем’єр-ліги, у другій лізі дублюючі склади цих колективів продовжують долати турнірну дистанцію без перемог. Запоріжці лише двічі змогли звести свої матчі унічию, кримчани ж усі зустрічі програли. Саме тому ця гра – відмінна нагода для обох команд нарешті виграти та піднятися на кілька позицій.

ФК «Полтава» – «Гірник» Кривий Ріг

17.00, м. Полтава. Стадіон «Локомотив»

Арбітр: Новохатній В. В. (Київ)

Асистенти арбітра: Попельницький Д. А. (Кіровоград), Матяш В. В. (Донецьк)

Втрата очок «Полтавою» минулого туру стала своєрідною сенсацією туру. Важко сказати, чи недооцінили «Дніпро-2» підопічні Анатолія Безсмертного, але після нічиєї з дніпропетровцями зараз навряд слід очікувати від лідера помилок.

«Шахтар-3» Донецьк – «Дніпро-2» Дніпропетровськ

15.00, м. Донецьк. СТБ «Кирша»

Арбітр: Пасхал І. Ю. (Херсон)

Асистенти арбітра: Нижник В. О. (Вінниця), Миколюк М. В. (Хмельницький)

Ті, хто перед початком чемпіонату записав дніпропетровців до аутсайдерів вже, напевно, встиг змінити свою думку щодо боєздатності цієї команди на футбольному полі. Звісно, турнірної мотивації «Дніпро-2» не має, але це не заважає колективу відбирати очки у тих, хто претендує на підвищення у класі.

«Авангард» Краматорськ – «Кремінь» Кременчук

17.00, м. Краматорськ. Стадіон «Авангард»

Арбітр: Москаленко О. В. (Київ)

Асистенти арбітра: Марченко Д. Г. (Чернігів), Соботюк Р. С. (Житомир)

«Авангард» можна сміливо записати до переліку тих новачків другої ліги, які прийшли до чемпіонату не просто набиратися досвіду, а боротися за високі місця у турнірній таблиці. На що саме претендуватимуть краматорці у цьому сезоні – поки що прогнозувати важко, але навряд ми побачимо команду серед аутсайдерів.

pfl.ua
Просмотров: 859 | Добавил: StealtHon | Рейтинг: 5.0/1
1 sewales • 21:28, 28.08.2011
Мы не сомневаемся !!![color=red] biggrin biggrin biggrin