Главная » 2011 » Июль » 31 » Анонс матчів 2-го туру другої ліги групи «Б»
Анонс матчів 2-го туру другої ліги групи «Б»

30 липня 2011 року

«Гірник-Спорт» Комсомольськ – «Мир» Горностаївка

18:30. м. Комсомольськ. Стадіон «Юність»

Арбітр: Пікінер Д. С. (Донецьк)

Асистенти арбітра: Іванов Ю. В. (Макіївка), Матяш В. В. (Донецьк)

У другому турі поспіль «Гірник-Спорт» зустрічатиметься вдома з новачком другої ліги. Нагадаємо, що перший матч команда програла «Авангарду» 0:3, а найближчий суперник комсомольців «Мир», у свою чергу, як і краматорський колектив, розпочав чемпіонат з перемоги, тільки скромнішої – 1:0.

«Гірник» Кривий Ріг – «Сталь» Дніпродзержинськ

18:00. м. Кривий Ріг. Стадіон «Юність»

Арбітр: Пікінер Д. С. (Донецьк)

Асистенти арбітра: Іванов Ю. В. (Макіївка), Матяш В. В. (Донецьк)

Перший матч «Гірника» у чемпіонаті було перенесено у зв’язку з участю команди у міжнародному турнірі, де, до речі, «гірники» зайняли перше місце. Наскільки цінний досвід отримав колектив, криворіжці продемонструють у матчі зі «Сталлю», яка стартувала у змаганнях з перемоги 2:0 над «Дніпром-2».

«Кремінь» Кременчук – «Макіїввугілля» Макіївка

18:00. м. Кременчук. СК «Кремінь»

Арбітр: Пасхал І. Ю. (Херсон)

Асистенти арбітра: Попельницький Д. А. (Кіровоград), Шудрик Д. О. (Сімферополь)

Свій перший іспит у другій лізі «Макіїввугілля» складатиме у Кременчуці. Місцевий «Кремінь» - бронзовий призер минулого сезону, а отже макіївцям буде непросто розпочати чемпіонат з перемоги. Хоча, варто зазначити, що не на користь господарів говорить результат їх матчу зі свердловцями, де «Кремінь» не зміг втримати перевагу у два м’ячі та був вимушений у підсумку вдовольнитися нічиєю.

ФК «Полтава» – «Шахтар» Свердловськ

18:00. м. Полтава. Стадіон «Локомотив»

Арбітр: Москаленко О. В. (Київ)

Асистенти арбітра: Сухомлинов В. В., Куцев В. А. (обидва - Київ)

Шлях до першої ліги полтавчани розпочали з перемоги 3:1 над «Севастополем-2». Тепер на підопічних Анатолія Безсмертного очікує зустріч із «Шахтарем». Амбіції у свердловців дещо скромніші, але це навряд завадить команді дати «Полтаві» бій.

«Шахтар-3» Донецьк – ФК «Севастополь-2»

17:00. м. Донецьк. СТБ «Кирша»

Арбітр: Москаленко О. С. (Кривий Ріг)

Асистенти арбітра: Левченко М. М. (Кривий Ріг), Марченко Д. Г. (Чернігів)

«Шахтар-3» стартував у чемпіонаті впевненою перемогою 3:0 над другою командою запорізького «Металурга». Закріпити цей успіх «гірники» спробують у матчі з іншою командою-двійкою «Севастополем-2». Зазвичай СТБ «Кирша» не збирає багато глядачів на матчі «Шахтаря-3». Скоріш за все, так буде і цього разу, а дарма, адже ця зустріч обіцяє стати вельми цікавою.

«Іллічівець-2» Маріуполь – «Металург-2» Запоріжжя

17:00. м. Маріуполь. Стадіон «Азовець»

Арбітр: Кривушкін Д. В. (Харків)

Асистенти арбітра: Полянін О. В., Тельбух Л. В. (обидва - Сімферополь)

Хоч «Іллічівець-2» і не має турнірної мотивації, проте маріупольці є найбільш безкомпромісною командою другою ліги. У минулому сезоні цей колектив не звів у нічию жоден матч і тепер продовжує цю серію у новому чемпіонаті. Тож, якщо вірити статистиці, то матч з «Металургом-2» має обов’язково завершитися перемогою однієї з команд.

«Авангард» Краматорськ – «Дніпро-2» Дніпропетровськ

18:00. м. Краматорськ. Стадіон «Авангард»

Арбітр: Ісаєв А. Ю. (Запоріжжя)

Асистенти арбітра: Запороженко Д. І. (Запоріжжя), Оганесян Д. К. (Луганськ)

У групі «Б» «Аванград» став найбільш вдалим дебютантом другої ліги. Тепер від краматорської команди чекають такої ж результативної гри і на рідному стадіоні. Шансів подарувати своїм вболівальникам перемогу у «Авангада» вистачає, адже суперник – аутсайдер попередніх змагань «Дніпро-2».

Просмотров: 689 | Добавил: StealtHon | Рейтинг: 0.0/0