Главная » 2011 » Октябрь » 8 » Анонс матчів 12-го туру другої ліги групи «Б»
Анонс матчів 12-го туру другої ліги групи «Б»

8 жовтня 2011 року

«Гірник-Спорт» Комсомольськ – «Шахтар-3» Донецьк

16.00, м. Комсомольськ. Стадіон «Юність»

Арбітр: Шудрик Д. О. (Сімферополь)

Асистенти арбітра: Тельбух Л. В. (Сімферополь), Алексахіна Н. Є. (Кіровоград)

У минулому турі «Гірник-Спорт» спромігся відібрати на виїзді очки у лідера чемпіонату. Комсомольці вирвали нічию на останній хвилині, чим створили неабияку сенсацію. Тепер на команду очікує домашній матч з «Шахтарем-3», який є менш грізним суперником, ніж «Полтава». Тож вболівальники явно чекатимуть від «гірників» виключно перемоги.

«Мир» Горностаївка – ФК «Полтава»

15.30, смт. Горностаївка. Стадіон «Затіс»

Арбітр: Новохатній В. В. (Київ)

Асистенти арбітра: Сухомлинов В. В. (Київ), Попельницький Д. А. (Кіровоград)

Незважаючи на те, що горностаївці є дебютантами змагань, вони мають з «Полтавою» рівні шанси на успіх у цьому матчі. Для гостей же втрата очок є вкрай небажаною, адже тоді ще більше загостриться боротьба за путівку до першої ліги.

«Металург-2» Запоріжжя – «Кремінь» Кременчук

16.00,  м. Запоріжжя. Стадіон «Титан»

Арбітр: Корабльов Д. В. (АР Крим)

Асистенти арбітра: Павлінов О. В. (Одеса), Іванов Г. Ф. (Одеська обл.)

Незважаючи на те, що запоріжці перебувають на передостанній сходинці турнірної таблиці, вони вже неодноразово робили неприємні сюрпризи командам, що претендують на призові місця. Саме тому «Кременю» слід відповідально налаштуватися на цю зустріч, адже у разі перемоги кременчуцький колектив може суттєво підібратися до лідера.

ФК «Севастополь-2» – «Гірник» Кривий Ріг

14.00, м. Севастополь. Стадіон «Колос»

Арбітр: Рибченко І. О. (Запоріжжя)

Асистенти арбітра: Запороженко Д. І. (Запоріжжя), Толмачов С. І. (Маріуполь)

Минулого туру криворіжці у матчі із «Металургом-2» не змогли втримати перевагу в один забитий м’яч та у підсумку поступилися. Тим самим «Гірник» і втратив можливість піднятися на друге місце. Тепер команді необхідно надолужувати втрачене у Севастополі, адже кожна невдача серйозно ускладнює боротьбу за медалі чемпіонату.

«Шахтар» Свердловськ – «Дніпро-2» Дніпропетровськ

15.00, м. Свердловськ. Стадіон ім. Горюшкіна

Арбітр: Симошенко Ж. В. (Донецьк)

Асистенти арбітра: Матяш В. В., Целовальник О. М. (обидва – Донецьк)

Наразі у «Шахтаря» триває 3-хматчева суха серія. Останнього разу свердловці пропускали ще місяць тому у матчі з «Шахтарем-3», причому тоді на стадіоні імені Горюшкіна у ворота господарів гол забив гравець своєї ж команди. Тож дніпропетровцям доведеться докласти чимало зусиль, аби засмутити вболівальників «Шахтаря».

«Макіїввугілля» Макіївка – «Сталь» Дніпродзержинськ

14.00, м. Єнакієве. Стадіон «Металург»

Арбітр: Полянін О. В. (Сімферополь)

Асистенти арбітра: Петрова І. В. (Сімферополь), Голубев Ф. С. (АР Крим)

За плечима у команд другої ліги вже практично половина чемпіонату, а «Макіїввугілля» і досі не може здобути перших залікових пунктів. «Сталь», звісно, не найкращий суперник для аутсайдера, аби перервати програшну серію, але якщо не вдалося це зробити з іншими командами, то чому б обіграти дніпродзержинців?

«Авангард» Краматорськ – «Іллічівець-2» Маріуполь

15.00, м. Краматорськ. Стадіон «Авангард»

Арбітр: Шурман Д. Л. (Київська обл.)

Асистенти арбітра: Чернишов В. Б. (Кременчук), Шост О. О. (Луганськ)

«Авангард» може похизуватися такими самим успіхами, як і іншим новачок другої ліги «Мир». Команди зараз навіть з однаковою кількістю очок ділять між собою третю сходинку турнірної таблиці. Краматорці явно прагнуть вже у дебютному сезоні гучно заявити про себе і це їм непогано вдається. Тож протистояти «Авангарду» на їх полі маріупольцям буде непросто.

Просмотров: 625 | Добавил: StealtHon | Рейтинг: 0.0/0