Главная » 2011 » Октябрь » 1 » Анонс матчів 11-го туру другої ліги групи «Б»
Анонс матчів 11-го туру другої ліги групи «Б»

1 жовтня 2011 року

«Макіїввугілля» Макіївка – «Авангард» Краматорськ

15.00, м. Єнакієве. Стадіон «Металург»

Арбітр: Білорус М. О. (Черкаси)

Асистенти арбітра: Толмачов С. І. (Маріуполь), Матяш В. В. (Донецьк)

Після вдалого старту у чемпіонаті «Авангард» дещо збавив темп і тепер разом із свердловським «Шахтарем» ділить п’яту сходинку турнірної таблиці. Якщо це дійсно спад у грі краматорців, то «Макіїввугіллю» слід докласти максимум зусиль, аби цим скористатися, адже команда і досі не набрала жодного залікового пункту.

«Сталь» Дніпродзержинськ – «Шахтар» Свердловськ

15.00, м. Дніпродзержинськ. Стадіон «Металург»

Арбітр: Ісаєв А. Ю. (Запоріжжя)

Асистенти арбітра: Запороженко Д. І. (Запоріжжя), Шланчак В. М. (Черкаська обл.)

Якщо ці команди мають по-справжньому серйозні завдання виходу до першої ліги, то це один із матчів, коли слід підтвердити свої амбіції. «Сталь» та «Шахтар» є сусідами по турнірній таблиці і лише перемога дозволить щонайменше зберегти відрив від лідера.

«Дніпро-2» Дніпропетровськ – ФК «Севастополь-2»

14.00, м. Дніпропетровськ. Стадіон «Метеор»

Арбітр: Літвінов Г. Г. (Луганськ)

Асистенти арбітра: Оганесян Д. К., Шост О. О. (обидва – Луганськ)

Хоч ці команди зараз і перебувають у нижній частині таблиці, але вони вже продемонстрували, що цілком можуть видати відмінну гру та попсувати нерви будь-якій команді у групі. Тому слід очікувати, що їх зустріч на футбольному полі також стане цікавим для глядачів протистоянням.

«Гірник» Кривий Ріг – «Металург-2» Запоріжжя

16.00, м. Кривий Ріг. Стадіон «Юність»

Арбітр: Целовальник О. М. (Донецьк)

Асистенти арбітра: Іванов Ю. В. (Донецька обл.), Нижник В. О. (Вінниця)

У минулому турі «Гірник» у гостях обіграв «Мир», що дозволило криворіжцям ще ближче наблизитися до першого місця. На перший погляд у «Гірника» не має виникнути проблем у грі з запоріжцями, особливо, якщо перед господарями поля стоїть завдання вийти до першої ліги.

«Кремінь» Кременчук – «Мир» Горностаївка

16.00, м. Кременчук. СК «Кремінь»

Арбітр: Почепецький П. П. (Дніпропетровськ)

Асистенти арбітра: Петраков Є. О. (Київ), Дорошенко В. А. (Житомир)

Обидві команди останнім часом дещо здали свої позиції, що дозволило «Полтаві» закріпитися на першому місці. І якщо «Миру» може вистачити одного туру, аби вийти у лідери, то «Кремню» треба докласти чимало зусиль, щоб хоча б наблизитися до першого місця. Саме тому три очки у цій зустрічі є вельми цінними для цих колективів.

ФК «Полтава» – «Гірник-Спорт» Комсомольськ

14.00, м. Полтава. Стадіон «Локомотив»

Арбітр: Кривоносов М. О. (Київ)

Асистенти арбітра: Куцев В. А., Клименко Т. А.(обидва – Київ)

Полтавчанам вдалося сповна скористатися помилками своїх конкуренті та очолити турнірну таблицю. Але до завершення чемпіонату ще багато часу і тепер команді Анатолія Безсмертного необхідно працювати над тим, щоб втриматися на першому місці.

«Шахтар-3» Донецьк – «Іллічівець-2» Маріуполь

17.00, м. Донецьк. СТБ «Кирша»

Арбітр: Омельченко О. В. (Донецька обл.)

Асистенти арбітра: Шудрик Д. О. (Сімферополь), Чернишов В. Б. (Кременчук)

Хоч команди поки що і борються за місця у середині таблиці, проте, вони цілком можуть претендувати на більше. Звісно, можна згадати, що вони не мають турнірної мотивації, але це все одно не заважає колективам демонструвати якісну та видовищну гру.

Просмотров: 684 | Добавил: StealtHon | Рейтинг: 0.0/0