Design by Alex Gavrish aka StealtHon ©
Главная » 2011 » Август » 29

Сумський експрес мчить без зупинок

У західній зоні сталася зміна лідера – черкаський «Славутич» зіграв унічию 1:1 у Кіровоградській області під час виїзду до Головківки (саме там приймає гостей дебютант другої ліги – «Украгроком», офіційною адресою якого є інше селище – Приютівка), а цією втратою команди Олександра Кирилюка двох очок скористалися одразу двоє – «Енергія» з Нової Каховки та «Суми».

Хоча виїзний матч «Славутича» розпочинався для черкасців досить непогано – після розрізної передачі Дениса Атаманюка вихід сам на сам із голкіпером господарів реалізував прудконогий Михайло Сергійчук. Йшла 18-та хвилина матчу – 0:1. До завершення першого тайму гості ще двічі загрожували «Украгрокому» зусиллями того ж Сергійчука, удари якого відбивав воротар, але на перерву суперники пішли вже за нічийного результату. На 45-й хвилині запорізький рефері Антон Ісаєв призначив пенальті, який реалізував штатний виконавець суддівських вироків Юрій Грищенк ... Читать дальше »
Просмотров: 630 | Добавил: StealtHon | Дата: 29.08.2011 | Комментарии (0)