Главная » 2011 » Август » 02
Центральний матч у Тернополі скасувала... негода

У західній зоні найбільшу увагу привертала дуель двох клубів, які поставили завдання підвищення у класі, – «Ниви» та «Сум», але зустріч у Тернополі не відбулася через несприятливі погодні умови – кілька областей України потрапили під дію урагану. Доля цього матчу визначиться незабаром.

Між тим, форс-мажорні обставини можуть зіграти на руку тернополянам. Через брак часу вони не зуміли заявити для участі у чемпіонаті новачків і молодіжним складом були розтрощені у першому турі у Черкасах – 0:3. Але за тиждень до лав команди Петра Червіня долучилася велика група виконавців з неабияким досвідом виступів у першій (Віктор Барчук, Андрій Башлай, Юрій Войтович, Євген Гончаренко, Ярослав Сокол) та другій (Денис Козенко, Ігор Цимбалістий) лігах. А найближчим часом у Тернополі може з’явитися ще кілька новобранців.

Проте навіть така масштабна ротація складу зі знаком «плюс» не є гарантією швидкого ... Читать дальше »
Просмотров: 756 | Добавил: StealtHon | Дата: 02.08.2011 | Комментарии (0)