Главная » 2011 » Май » 31

У вівторок 31 травня у приміщенні ПФЛ проведено нараду керівників клубів другої ліги. Також у засіданні взяли участь представники команд претендентів, які вже з нового сезону можуть дебютувати у змаганнях під егідою Професіональної футбольної ліги. Нажаль і досі невідома точна кількість учасників, які поповнять склад ПФЛ, а тому на нараді представники клубів розглянули декілька варіантів формату та календаря змагань. Всі присутні відразу одностайно висловились за те, аби залишити у другій лізі дві групи. Також у ході обговорення визначено кілька варіантів формату змагань, які відрізняються один від одного кількістю команд у групах.

... Читать дальше »

Просмотров: 683 | Добавил: StealtHon | Дата: 31.05.2011 | Комментарии (0)

Представляем Вашему вниманию видео-нарезку из матча Чемпионата Украины среди аматоров, ФК Лисичанск - "Авангард" Краматорск:

Просмотров: 632 | Добавил: Sash913 | Дата: 31.05.2011 | Комментарии (0)