Design by Alex Gavrish aka StealtHon ©
Главная » 2012 » Июнь » 2 » Золотий матч - новація сезону
16:59
Золотий матч - новація сезону
Змагальний сезон 2011-2012 років серед команд клубів другої ліги за ініціативи президента ПФЛ Мілетія Бальчоса завершується Золотим матчем між командами, що посіли перші місця у групах «А» та «Б» відповідно. Нагадаємо, що лідерами змагань цього сезону стали футбольні клуби «Суми» Суми та «Полтава» Полтава.

- На мою думку, - зазначає Мілетій Бальчос, - проведення подібних матчів значно підвищує інтерес футбольної спільноти та вболівальників до змагань, що проводяться під егідою Професіональної футбольної ліги. Перед початком цього сезону ми прийняли рішення провести так званий Золотий матч між командами-лідерами. Подивіться, яка напружена боротьба тривала в обох групах до останньої миті: різниця в турнірних балах була мінімальною серед команд в обох лігах.

Чому ми вирішили проводити такий матч: дивіться, обидві групи мають свого переможця, що суперечить елементарній спортивній логіці. Ліга одна, маю на увазі другу, і переможець, відповідно, повинен бути одноосібним. Саме це є причиною проведення Золотого матчу між командами, що посіли перші місця в групах другої ліги.

Звичайно, ми розуміємо, що популярність чемпіонату серед команд другої ліги, можливо, дещо нівелюється на фоні змагань у Першій лізі, особливо в останніх турах, але у регіонах та містах-осередках матчі серед команд клубів другої ліги є чи не єдиним соціально-спортивним проектом, що має всебічно підтримуватися та розвиватися на всіх рівнях. Тому, я глибоко переконаний, що подібна новація матиме свій відгук як у футбольної спільноти, так і вболівальників, і надалі матиме успіх. Маємо розуміти, що цей матч у деякій мірі носить експериментальний характер – у нас є думка дещо змінити формат його проведення з урахуванням турніру плей-офф. Погодьтеся: звання чемпіона підвищує як імідж та авторитет клубу, так і краю, у якому цей клуб-переможець знаходиться.

Сподіваюся, що сьогоднішній матч пройде в умовах чесної спортивної боротьби, а переможець отримає заслужені нагороди. Бажаю успіху обом командам, а вболівальникам – справжньої насолоди від спортивного дійства.

Інформація взята з офіційного сайту ПФЛ
Просмотров: 302 | Добавил: taker23 | Рейтинг: 2.5/2
Всего комментариев: 0
avatar