Визначено дати проведення перенесених матчів Першої ліги - 10 Апреля 2013 - Сайт болельщиков ФК "Авангард" Краматорск
Главная » 2013 » Апрель » 10 » Визначено дати проведення перенесених матчів Першої ліги
Визначено дати проведення перенесених матчів Першої ліги
Адміністрація ПФЛ визначила дати проведення матчів серед команд клубів першої ліги, перенесених через форс-мажорні обставини.

Так, матч 22-го туру чемпіонату України між командами "Зірка" Кіровоград – "Титан" Армянськ відбудеться 17 квітня 2013 року.

Цього ж дня зустрінуться "Суми" Суми – "Арсенал" Біла Церква, матч між якими буде зіграно в рамках 23-го туру змагань.

Матчі цього ж туру "Авангард" Краматорськ – "Миколаїв" Миколаїв та "Сталь" Алчевськ – "Динамо-2" Київ призначено на 23 квітня 2013 року.

Источник: ПФЛ

Просмотров: 283 | Добавил: taker23 | Рейтинг: 0.0/0