Design by Alex Gavrish aka StealtHon ©
Главная » 2013 » Май » 12 » "Авангард" (Краматорськ) - "Буковина" (Чернівці) - 1:0 (0:0)
14:08
"Авангард" (Краматорськ) - "Буковина" (Чернівці) - 1:0 (0:0)
11 травня. Краматорськ. Стадіон «Авангард». 1500 глядачів.

Арбітр – Кривоносов, асистенти арбітра – Приступа, Петраков (усі – Київ), четвертий арбітр – Омельченко (Слов'я́нськ), інспектор ФФУ – Петров (Мелітополь).

«Авангард»: Пуговкін, Киселевський, Кравченко, Візавер, Бринько, Ковальов, Скарлош (Штогрін, 84), Собко, Швидкий, Швець (Піднебенной, 81), Козьбан. Запасні: Гордієнко, Шарко, Крещик. Головний тренер – Сергій Шевченко.

«Буковина»: Когут, Донець, Аблітаров, Керчу, Новотрясов, Лупашко, Орловський (Найко, 73), Боровець, Сантрапинських (Дорош, 63), Алан (Ятленко, 80), Маковійчук (Платон, 16). Запасні: Тукач, Єлов, Колесник. Головний тренер – Вадим Заяць.

Гол: Швець (80).

Попередження: Маковійчук (15), Керчу (21), Донець (53), Новотрясов (66), Швидкий (90).

Вилучення: Донець (75, фол останньої надії).

У 30 турі першості України чернівецька «Буковина» грала на виїзді з колективом «Авангард» (Краматорськ). Незважаючи на те, що підопічні Сергія Шевченка є дебютантами першої ліги, вони претендують на високі місця. Щодо «Буковини», то взяти участь у грі з «Авангардом» з різних причин не змогли взяти кілька гравців основного складу нашої команди. Зокрема, через перебір жовтих карток пропускав захисник Олександр Вечтомов. На жаль, вже на початку гри наш колектив зазнав чергової кадрової втрати – під час боротьби з гравцем «Авангарду» травмувався Степан Маковійчук. Нашому гравцеві наклали на підборіддя шви, а ось арбітр гри «нагородив» Степана … жовтою карткою.

На 32 хвилині на ударну позицію виходив кращий бомбардир «Буковини» Руслан Платон. Після удару Руслана шкіряна куля опинилася у руках голкіпера «Авангарду» Дмитра Пуговкіна. Через дві хвилини шанс відзначитися мали господарі поля. Після передачі Андрія Скарлоша «пострілу» по «рамці» «Буковини» завдавав Дмитро Козьбан. М'яч влучив у поперечину воріт нашої команди.

У другій половині зустрічі шанси вразити ворота суперника мали бразильський легіонер «Буковини» Алан та той же Руслан Платон. На жаль, шкіряна куля у воротах господарів так і не опинилася.

А на 67 хвилині зустрічі м’яч після ударів Євгена Швидкого та Андрія Скарлоша двічі потрапляв у стійку воріт «Буковини». Через 8 хвилин підопічні Вадима Зайця залишилися вдесятьох. Арбітр зустрічі трактував дії Андрія Донця проти Дмитра Козьбана, як фол останньої надії та вилучив нашого футболіста з поля. За 10 хвилин до завершення основного часу другого тайму гравці «Авангарду» спромоглися вразити ворота «Буковини». Влучного «пострілу» з метрів 25 завдав Дмитро Швець. На жаль, зрівняти результат нашим не вдалося. Підсумок гри – 1:0 на користь господарів поля.