Главная » 2012 » Июль » 24 » Кубок України.
Кубок України.
Анонс матчів першого попереднього етапу Кубка України.

25 липня (середа)

«Буча» Київська обл. - «Украгроком» Головківка

18.00., м. Буча, стадіон «Ювілейний».

Арбітр – Д.О. Кононов (Донецьк)

Асистенти арбітра – Р.М. Єрмоленко, Д.Г. Марченко (обидва – Чернігів)

4-й арбітр – Ю.І. Вишневський (Київська обл.)

Інспектор ФФУ – А.А. Валенко (Львів)

Дебютує в турнірі володар аматорського кубка ААФУ. Історичний матч «Буча» проведе вдома проти «Украгрокома». Для гостей, які отримали професіональний статус лише рік тому, це другий похід за трофеєм. Минулого сезону вони вибули з боротьби в другому попередньому раунді, поступившись лише в додатковий час запорізькому «Металургу».

«Скала» Стрий - «Динамо» Хмельницький

17.00., м. Стрий, стадіон «Сокіл».

Арбітр – П.В. Дубровець (Житомир)

Асистенти арбітра – Я.М. Сащина (Ужгород), Б.Б. Трач (Тернопіль)

4-й арбітр – А.Я. Грисьо (Львів)

Інспектор ФФУ – І.П. Каліта (Чернівці)

Стрияни вдало стартували в чемпіонаті другої ліги, тож навряд чи мають наміри псувати настрій власним уболівальникам. Динамівці ж на початку сезону мають серйозні ігрові проблеми: команда пропустила три сухі м’ячі Чернігові, а в останньому турі ледь врятувалася від поразки в матчі з «Реал Фармом». Втім, у кубкових матчах свої закони. В новітній історії турніру обидва клуби не діставалися далі попередніх етапів.

«Кремінь» Кременчук – «Єдність» Плиски

18.00, м. Кременчук, стадіон «Кремінь».

Арбітр – Є.Ю. Яковлев (Київ)

Асистенти арбітра – В.О. Кисельов (Суми), І.І. Салівончик (Черкаси)

4-й арбітр – В.В. Горський (Кременчук)

Інспектор ФФУ – В.О. Шевченко (Харків)

А от шанувальники «Кременя», мабуть, добре пам’ятають успіх своєї команди два сезони тому. Тоді кременчужани вийшли до 1/8-ї, де поступилися лише прем‘єр-ліговому «Дніпру». «Єдність» також діставалася цієї стадії, але в 2009 році. До кубкового двобою команди підходять після не дуже вдалого початку сезону. Особливо це стосується «Кременя», котрий програв два матчі з двох.

«Макіїввугілля» Макіївка - «Гірник-Спорт» Комсомольськ

17.00, м. Макіївка, стадіон філіалу ФК «Шахтар».

Арбітр – С.О. Гуляєв (Одеська обл.)

Асистенти арбітра – О.Д. Рєка (Одеська обл.), О.В. Полянін (Сімферополь)

4-й арбітр – Ж.В. Симошенко (Донецьк)

Інспектор ФФУ – А.О. Олейнік (Сімферополь)

Так само не знали смаку перемог у поточному сезоні поки що й «Гірник-Спорт» з «Макіїввугіллям». Кубкова зустріч стовідсотково комусь покращить настрій. Обидві команди багато напропускали в перших турах, тому основну увагу, скоріш за все, приділять злагодженим діям поблизу власних воріт. Відзначимо, що в попередній зустрічі цих команд у Макіївці перемогу з рахунком 2:1 святкували господарі.

«Реал Фарм» Южне – «Нива» Тернопіль

17.00, м. Южне, міський стадіон.

Арбітр – Ю.В. Іванов (Донецька обл.)

Асистенти арбітра – С.В. Дарійчук (Чернівецька обл.), Т.І. Семанюк (Івано-Франківськ)

4-й арбітр – О.О. Пенюшин (Одеса)

Інспектор ФФУ – О.М. Шамич (Київ)

«Реал Фарм», як і «Макіїввугілля», вдруге візьме участь у розіграші Кубка. Що цікаво, обидві команди рік тому постраждали від одного й того ж суперника – дніпродзержинської «Сталі». А от тернопільська «Нива» поновлює участь у турнірі після паузи в один сезон. Команда Ігора Яворського потужно розпочала чемпіонат і має амбітні плани на сезон. До цих планів точно не входить поразка у першому ж раунді Кубка.

«Кристал» Херсон – «Тернопіль»

18.00, м. Херсон, стадіон «Кристал».

Арбітр – П.П. Почепецький (Дніпропетровськ)

Асистенти арбітра – Д.В. Корабльов (АР Крим), Л.В. Тельбух (Сімферооль)

4-й арбітр – І.А. Жосан (Херсон)

Інспектор ФФУ – Є.І. Павленко (Київська обл.)

Ще дві команди, котрі вкрай невдало розпочали новий чемпіонат, зустрінуться між собою. Але якщо тернополяни тільки-но звикають до статусу професіоналів, то «Кристал» здивував доволі неприємно: у двох домашніх зустрічах команда поступилася із загальним рахунком 1:5. Таким чином, підлеглим Віталія Терлецького потрібно будь-що реабілітуватися перед власними прихильниками.

СКА Одеса – «Жемчужина» Ялта

18.00, м. Одеса, стадіон «Спартак».

Арбітр – О.С. Сахно (Київ)

Асистенти арбітра – Д.В. Денисюк (Київська обл.), М.М. Левченко (Кривий Ріг)

4-й арбітр – В.І. Саік (Одеса)

Інспектор ФФУ – В.М. Ольшанецький (Івано-Франківськ)

В одному матчі жереб звів двох новачків сезону і, разом із цим – дебютантів Кубка. Тож, інтрига в цьому поєдинку, на наше переконання, гарантована. СКА вже демонстрував, що може потужно грати в рідних стінах, втім у складі ялтинців чимало досвідчених гравців, які мають за плечима не один сезон у професіональних лігах.

«Гвардієць» Красногвардійськ – «Бастіон» Іллічівськ - (+/-)

«Сталь» Дніпродзержиньск – «Мир» Горностаївка - (+/-)

Просмотров: 747 | Добавил: taker23 | Рейтинг: 5.0/1