Главная » 2012 » Май » 24 » «Енергетик» та «Дніпро-2» не братимуть участь у змаганнях
«Енергетик» та «Дніпро-2» не братимуть участь у змаганнях
Про рішення не брати участь у передостанньому матчі чемпіонату Адміністрацію ПФЛ 22 травня повідомив президент футбольного клубу «Енергетик» Бурштин Мирослав Лотоцький. Причиною такому рішенню стало важке матеріальне становище клубу, про що зазначено в офіційному листі до ПФЛ.

Зважаючи на те, що це друга поспіль неявка команди на матчі чемпіонату України серед команд клубів першої ліги сезону 2011-2012 років, на найближчому засіданні ДК ПФЛ розгляне питання про зняття команди зі змагань з подальшим виключенням клубу зі складу ПФЛ.

Аналогічна ситуація склалася з командою «Дніпро-2». 23 травня ФК «Дніпро» Дніпропетровськ звернувся до ПФЛ з інформацію про невиїзд команди до Макіївки на матч 26-го туру серед команд клубів другої ліги «Макіїввугілля» - «Дніпро-2» через фінансові причини. У зв’язку з цим ДК також прийме відповідне рішення.

Таким чином, на превеликий жаль, перша та друга ліги завершать змагання у неповному складі.

ПФЛ.

Просмотров: 531 | Добавил: spartak | Рейтинг: 0.0/0