Главная » 2011 » Сентябрь » 10 » Анонс матчів 8-го туру другої ліги гр. Б
Анонс матчів 8-го туру другої ліги гр. Б

10 вересня 2011 року

«Гірник-Спорт» Комсомольськ – «Дніпро-2» Дніпропетровськ

16.30, м. Комсомольськ. Стадіон «Юність»

Арбітр: Деревінський О. О. (Київ)

Асистенти арбітра: Марченко Д. Г. (Чернігів), Папірович А. Г. (Хмельницький)

«Гірник-Спорт» наразі перебуває на безпечній відстані від останньої сходинки, але при цьому команду навряд може влаштовувати її турнірне становище, тим паче до місця у чільній п’ятірці не так вже і далеко. Тож домашній матч з дніпропетровцями – непогана нагода для комсомольців поповнити свою скарбничку.

«Мир» Горностаївка – «Сталь» Дніпродзержинськ

16.30, смт. Горностаївка. Стадіон «Затіс»

Арбітр: Сухомлинов В. В. (Київ)

Асистенти арбітра: Дашко О. В. (Київська обл.), Куцев В. А. (Київ)

Вже пройшло достатньо часу, щоб говорити про те, що «Мир» невипадково очолює турнірну таблицю. Якщо горностаївці не збавлятимуть темп, то цілком можуть стати справжнім відкриттям чемпіонату. А поки що на команду очікує непросте випробування у вигляді матчу з дніпродзержинцями.

«Металург-2» Запоріжжя – «Макіїввугілля» Макіївка

16.00, м. Запоріжжя. Стадіон «Титан»

Арбітр: Петраков Є. О. (Київ)

Асистенти арбітра: Оганесян Д. К., Шост О. О. (обидва - Луганськ)

Обидві команди і досі не здобули жодної перемоги. Лише на рахунку запоріжців дві «мирові». Тож можна лише уявити, наскільки запеклою буде боротьба за три очки. А нічия у даному випадку буде не набагато краще поразки.

«Шахтар-3» Донецьк – «Кремінь» Кременчук

17.00, м. Донецьк. СТБ «Кирша»

Арбітр: Семенов А. С. (Дніпропетровськ)

Асистенти арбітра: Клименко Т. А. (Київ), Алексахіна Н. Є. (Кіровоград)

Судячи з турнірної таблиці, суперники приблизно однакові за своєю силою, але при цьому не слід забувати про амбіції «Кремня», який минулого сезону був одним з претендентів на вихід до першої ліги. Можна не сумніватися, що і під час цього чемпіонату команда прагнутиме вибороти право підвищитися у класі.

«Авангард» Краматорськ – ФК «Полтава»

15.00, м. Краматорськ. Стадіон «Авангард»

Арбітр: Пасхал І. Ю. (Херсон)

Асистенти арбітра: Левченко М. М. (Кривий Ріг), Шланчак В. М. (Черкаська обл.)

Як прорив «Миру», так і успіхи «Авангарду» багато для кого стали несподіванкою. І наразі, оцінюючи шанси краматорців напередодні матчу з «Полтавою», навряд можна записати гостей до явних фаворитів.

11 вересня 2011 року

ФК «Севастополь-2» – «Шахтар» Свердловськ

16.00, м. Севастополь. Стадіон «Колос»

Арбітр: Бондаренко Д. Є. (Одеса)

Асистенти арбітра: Павлінов О. В. (Одеса), Запороженко Д. І. (Запоріжжя)

Після п’яти поспіль поразок кримчани виграли два матчі і тепер можуть з більшим оптимізмом дивитися на матч з «Шахтарем». Свердловці, у свою чергу, також підійшли до цієї зустрічі у гарному гуморі, адже у минулому турі вони обіграли «Шахтар-3» 5:1.

«Іллічівець-2» Маріуполь – «Гірник» Кривий Ріг

15.00, м. Маріуполь. Стадіон «Азовець»

Арбітр: Кривушкін Д. В. (Харків)

Асистенти арбітра: Чернишов В. Б. (Кременчук), Нижник  В. О. (Вінниця)

Команди наразі скромно тримаються у середині турнірної таблиці на відстані двох залікових пунктів. Тому і перемога у даному випадку вельми бажана для обох колективів. Тож, скоріш за все, глядачі на трибунах стадіону «Азовець» не засумують.

pfl.ua
Просмотров: 727 | Добавил: StealtHon | Рейтинг: 0.0/0