Главная » 2011 » Август » 12 » Анонс матчів 4-го туру другої ліги групи «Б»
Анонс матчів 4-го туру другої ліги групи «Б»

13 серпня 2011 року

«Гірник-Спорт» Комсомольськ – ФК «Севастополь-2»

18.00, м. Комсомольськ. Стадіон «Юність»

Арбітр: Шурман Д. Л. (Київська обл.)

Асистенти арбітра: Приступа С. А. (Київ), Нижник В. О. (Вінниця)

«Севастополь-2», на відміну від першої команди, ніяк не може здобути перші залікові пункти. «Гірник-Спорт» поки що також виступає не набагато краще, у команди в активі лише одна нічия. Тож для обох колективів це відмінна нагода покращити своє турнірне становище.

«Мир» Горностаївка – «Металург-2» Запоріжжя

18.00, смт. Горностаївка. Стадіон «Затіс»

Арбітр: Деревінський О. О. (Київ)

Асистенти арбітра: Дашко О. В. (Київська обл.), Сухомлинов В. В. (Київ)

Наразі «Мир» разом із «Полтавою» поділяє перше місце в групі «Б». Новачок другої ліги явно налаштувався ще не один раз приємно здивувати своїх вболівальників і не виключено, що команда може стати одним із відкриттів сезону.

«Кремінь» Кременчук – «Дніпро-2» Дніпропетровськ

18.00, м. Кременчук. СК «Кремінь»

Арбітр: Новохатній В. В. (Київ)

Асистенти арбітра: Марченко Д. Г. (Чернігів), Толмачов С. І. (Маріуполь)

«Дніпро-2», схоже, налаштований на більш високі позиції, ніж минулого сезону. Команда вельми непогано розпочала новий чемпіонат і міцно тримається у середині турнірної таблиці. У черговому турі дніпропетровці протистоятимуть «Кремню», який, як і у минулих змаганнях, є претендентом на здобуття путівки до першої ліги.

ФК «Полтава» – «Сталь» Дніпродзержинськ

17.00, м. Полтава. Стадіон «Локомотив»

Арбітр: Калита Р. М. (Миколаїв)

Асистенти арбітра: Оганесян Д. К., Шост О. О. (обидва - Луганськ)

У Полтаві глядачі на стадіоні «Локомотив» стануть свідками центрального матчу туру. Ця зустріч обіцяє бути напрочуд цікавою і навряд залишить байдужими справжніх шанувальників футболу. Обидві команди з початку сезону націлені на боротьбу за вихід до першої ліги і тому для них вкрай важливо відібрати важливі турнірні очки у свого конкурента.

«Іллічівець-2» Маріуполь – «Шахтар» Свердловськ

14.00, м. Маріуполь. Стадіон «Азовець»

Арбітр: Почепецький П. П. (Дніпропетровськ)

Асистенти арбітра: Тельбух Л. В. (Сімферополь), Чернишов В. Б. (Кременчук)

Відсутність турнірної мотивації не заважає другій команді «Іллічівця» боротися за місця у верхній частині таблиці. На черзі у маріупольців домашній матч з «Шахтарем», який поки що не здобув жодної перемоги.

«Авангард» Краматорськ – «Гірник» Кривий Ріг

18.00, м. Краматорськ. Стадіон «Авангард»

Арбітр: Песоцький Я. С. (Суми)

Асистенти арбітра: Шланчак В. М. (Черкаська обл.), Кислюк В. О. (Одеса)

Розпочавши чемпіонат з перемоги 3:0, «Авангард» програв два матчі поспіль. Тим не менш, набрані три очки поки що дозволяють команді триматися у середині турнірної таблиці, оскільки практично половина інших колективів взагалі ще не виграли жодного матчу. Один із таких – суперник краматорців «Гірник».

Матч «Шахтар-3» - «Макіїввугілля» перенесено на більш пізний термін у зв’язку з участю команди «Шахтар-3» у міжнародному турнірі «Copa del Agatha 2011» у Нідерландах.

pfl.ua
Просмотров: 625 | Добавил: StealtHon | Рейтинг: 0.0/0