Главная » 2012 » Май » 25 » Анонс матчів 26-го туру другої ліги групи «Б»
Анонс матчів 26-го туру другої ліги групи «Б»
25 травня 2012 року

«Гірник-Спорт» Комсомольськ – «Іллічівець-2» Маріуполь

18.00, м. Комсомольськ. Стадіон «Юність»

Арбітр: Кислюк В. О. (Київська обл.)

Асистенти арбітра: Ющишин А. Г. (Тернопіль), Кисельов В. О. (Суми)

Для господарів поля результат цього матчу вже не вплине на їх турнірне становище. Втім, «Гірник-Спорт» все ж гратиме перед своїми вболівальниками, тож можна не сумніватися, що команда зробить все, аби подарувати їм перемогу в останньому турі чемпіонату.

«Мир» Горностаївка – «Шахтар-3» Донецьк

18.00, смт. Горностаївка. Стадіон «Затіс»

Арбітр: Яковлев Є. Ю. (Київ)

Асистенти арбітра: Ардашева О. Є., Зора К. П. (обидва – Київ)

Не дивлячись на те, що «Мир» фінішує у дебютному для себе сезоні у другій лізі лише на сьомому місці, вболівальники команди все одно можуть пишатися своїми улюбленцями, які у наступному сезоні явно спробують перевершити свої досягнення. Але горностаївцям є ще за що поборотися і у цьому чемпіонаті. Зокрема, нападник Іван Доценко наразі є одним із претендентів на перше місце у битві бомбардирів групи «Б», до речі, у першому колі цей футболіст відзначився трьома м’ячами у ворота донеччан.

«Металург-2» Запоріжжя – ФК «Полтава»

18.00, м. Запоріжжя. Стадіон «Титан»

Арбітр: Новохатній В. В. (Київ)

Асистенти арбітра: Новосад П. В. (Рівне), Нижник В. О. (Вінниця)

Від омріяної путівки до першої ліги полтавчан відділяє лише один матч, у якому команда обов’язково має перемагати, адже розраховувати на поразку краматорців не варто. У випадку ж перемоги «Полтава» зможе приймати вітання та готуватися до матчу з «Сумами», аби визначити найсильнішу команду другої ліги.

ФК «Севастополь-2» – «Кремінь» Кременчук

18.00, м. Севастополь. Стадіон «Колос»

Арбітр: Біць Я. М. (Київ)

Асистенти арбітра: Салівончик І. І. (Черкаси), Вітт О. Ф. (Київ)

«Кремню» так і не вдалося зачепитися за друге місце у групі, щоб поборотися за підвищення у класі. Але команда все ж продемонструвала себе з гарного боку та вельми стабільно подолала турнірну дистанцію. Тепер кременчуцьким футболістам залишається лише відстояти право одноосібно посідати третє місце, для чого їм достатньо зіграти внічию.

«Шахтар» Свердловськ – «Гірник» Кривий Ріг

18.00, м. Свердловськ. Стадіон ім. Горюшкіна

Арбітр: Жуков О. В. (Харків)

Асистенти арбітра: Наскалов С. В. (Мукачеве), Марченко Д. Г. (Чернігів)

Команди наразі ділять між собою четверте місце, а тому певна принциповість у боротьбі за результат присутня, що додатково гарантує вболівальникам цікавий футбол.

«Авангард» Краматорськ – «Сталь» Дніпродзержинськ

18.00, м. Краматорськ. Стадіон «Авангард»

Арбітр: Калита Р. М. (Миколаїв)

Асистенти арбітра: Трач Б. Б. (Тернопіль), Дебенко І. Б. (Івано-Франківськ)

Шанси «Авангарду» на перше місце у групі невеликі, але команда вже як мінімум забезпечила собі участь у перехідному матчі, що вже є неабияким досягненням як для дебютанта другої ліги. Матч зі «Сталлю» стане для краматорців ще одним випробуванням і, можливо, непоганою підготовкою перед зустріччю з «Десною».

З офіційного сайту ПФЛ
Просмотров: 521 | Добавил: taker23 | Рейтинг: 0.0/0