Главная » 2012 » Май » 19 » Анонс матчів 25-го туру другої ліги групи «Б»
Анонс матчів 25-го туру другої ліги групи «Б»
20 травня 2012 року

«Сталь» Дніпродзержинськ – «Макіїввугілля» Макіївка

18.00, м. Дніпродзержинськ. Стадіон «Металург»

Арбітр: Панчишин Д. І. (Харків)

Асистенти арбітра: Юхименко М. В. (Луцьк), Нижник В. О. (Вінниця)

Обидві команди минулого туру зазнали поразок з крупним рахунком. Але, якщо «Сталь» вже давно забезпечила собі місце як мінімум у середині турнірної таблиці, то «Макіїввугілля» все ще не може піднятися з останньої сходинки. Тож візит до Дніпродзержинська стане для макіївців черговою нагодою покращити своє становище.

«Дніпро-2» Дніпропетровськ – «Шахтар» Свердловськ

18.00, м. Дніпропетровськ. Стадіон «Метеор»

Арбітр: Марулін С. Ю. (Херсонська обл.)

Асистенти арбітра: Дебенко І. Б., Семанюк Т. І. (обидва – Івано-Франківськ)

Не дивлячись на завершення чемпіонату футболісти «Дніпро-2» та «Шахтаря» намагаються грати з максимальною віддачею та демонструють вельми результативний футбол. Тому можна не сумніватися, що їх зустріч стане справжнім подарунком навіть для вибагливих вболівальників.

«Гірник» Кривий Ріг – ФК «Севастополь-2»

18.00, м. Кривий Ріг. Стадіон «Юність»

Арбітр: Жуков О. В. (Харків)

Асистенти арбітра: Алексахіна Н. Є. (Кіровоград), Трач Б. Б. (Тернопіль)

Наздогнати «Авангард» та посісти друге місце «Гірнику» вже буде непросто. До того ж, «Гірник» ще не гарантував собі місце у чільній трійці. Отже криворіжцям зараз просто не можна дозволяти собі розслаблятися.

«Кремінь» Кременчук – «Металург-2» Запоріжжя

18.00, м. Кременчук. СК «Кремінь»

Арбітр: Романюк А. М. (Івано-Франківськ)

Асистенти арбітра: Найко О. О. (Чернівці), Якимик Р. С. (Львів)

«Кремінь» наразі має такі ж шанси на друге місце, як і «Гірник». Хоча не слід забувати, що не дивлячись на однакову кількість набраних очок, криворіжці випереджають кременчуцьку команда за рахунок кращої різниці забитих та пропущених м’ячів. А тому «Кремню» так само необхідно вигравати, та сподіватися на невдачі своїх конкурентів.

ФК «Полтава» – «Мир» Горностаївка

18.00, м. Полтава. Стадіон «Локомотив»

Арбітр: Кривушкін Д. В. (Харків)

Асистенти арбітра: Вашкевич Ю. В., Марченко Д. Г. (обидва – Чернігів)

Полтавчанам залишилося зробити лише два кроки, щоб пробитися до першої ліги. І, мабуть, матч з «Миром» найважчий. Адже горностаївці певний час самі були претендентами на підвищення у класі і напевно у матчі з лідером спробують довести, що вони не слабші за «Полтаву».

«Іллічівець-2» Маріуполь – «Авангард» Краматорськ

18.00, м. Маріуполь. Стадіон «Азовець»

Арбітр: Деревінський О. О. (Київ)

Асистенти арбітра: Дубровець П. В., Соботюк Р. С. (обидва – Житомир)

Навіть якщо «Авангард» не посяде першу сходинку, команда все одно має непогані шанси на підвищення у класі. Адже краматорцям цілком під силу здобути путівки до першої ліги навіть у перехідних матчах. Але щоб гарантувати собі участь у них, «Авангард» має вигравати у Маріуполі, адже у випадки поразки шанси посісти друге місце з’являться у «Кремня» та «Гірника».

22 травня 2012 року

«Шахтар-3» Донецьк – «Гірник-Спорт» Комсомольськ

17.00, м. Донецьк. СТБ «Кирша»

Арбітр: Петрова І. В. (Сімферополь)

Асистенти арбітра: Салівончик І. І. (Черкаси), Гашков Є. Л. (Луганська обл.)

Піднятися вище дев’ятої сходинки «Гірник-Спорт» вже навряд зможе. Справа навіть не у тому, що команда має вигравати два останні матчі у чемпіонаті, треба ще і сподіватися, що «Шахтар-3» програє всім своїм суперникам. Натомість комсомольці можуть втратити свої позиції, а тому їм необхідно будь що вигравати у донеччан.

По матеріалам офіційного сайту ПФЛ
Просмотров: 718 | Добавил: taker23 | Рейтинг: 3.0/2