Главная » 2011 » Октябрь » 22 » Анонс матчів 14-го туру другої ліги групи «Б»
Анонс матчів 14-го туру другої ліги групи «Б»

22 жовтня 2011 року

«Дніпро-2» Дніпропетровськ – «Сталь» Дніпродзержинськ

14.00, м. Дніпропетровськ. Стадіон «Метеор»

Арбітр: Корабльов Д. В. (АР Крим)

Асистенти арбітра: Іванов Ю. В. (Донецька обл.), Іванов Г. Ф. (Одеська обл.)

Минулого туру «Сталь» втратила відмінну можливість піднятися на друге місце у турнірній таблиці. Звісно, це не надто сильно ускладнює виконання завдання для дніпродзержинців, але така ситуація у чемпіонаті дозволить виявити переможця лише у кінці дистанції. Це, безумовно, передбачає напружену боротьбу.

«Гірник» Кривий Ріг – «Макіїввугілля» Макіївка

14.00, м. Кривий Ріг. Стадіон «Юність»

Арбітр: Пєсоцький Я. С. (Суми)

Асистенти арбітра: Шост О. О. (Луганськ), Шланчак В. М. (Черкаська обл.)

Макіївці нарешті обірвали свою програшну серію. У доволі непростому матчі команда вже у компенсований час вирвала перемогу у дніпропетровців. Тепер, якщо «Макіїввугіллю» вдасться упіймати кураж, то «Гірнику» буде вельми непросто навіть у рідних стінах.

«Кремінь» Кременчук – «Шахтер» Свердловськ

15.00, м. Кременчук. СК «Кремінь»

Арбітр: Новохатній В. В. (Київ)

Асистенти арбітра: Кислюк В. О., Рєка О. Д. (обидва – Одеська обл.)

Глядачів у Кременчуці очікує вельми цікавий матч між командами, які перебувають у відносній близькості у турнірній таблиці. Залікові пункти потрібні їм однаково, адже наближається закінчення першої частини сезону і всі хочуть фінішувати якомога вище. Залишається лише показати, хто готовий завзятіше боротися за перемогу.

«Шахтар-3» Донецьк – «Металург-2» Запоріжжя

13.00, м. Донецьк. СТБ «Кирша»

Арбітр: Деревінський О. О. (Київ)

Асистенти арбітра: Кожуріна К. С. (Кривий Ріг), Петраков Є. О. (Київ)

Відсутність турнірної мотивації аж ніяк не впливає на результати «гірників». Тут у «Шахтаря-3» явно є, з чого брати приклад. У даному випадку – у запоріжців, яка наразі йдуть на передостанньому місці.

«Іллічівець-2» Маріуполь – «Мир» Горностаївка

12.00, м. Маріуполь. Стадіон «Азовець»

Арбітр: Рибченко І. О. (Запоріжжя)

Асистенти арбітра: Оганесян Д. К. (Луганськ), Петрова І. В. (Сімферополь)

Гол маріупольців у ворота суперника під завісу матчу у минулому турі не тільки врятував «Іллічівець-2» від поразки, але і обірвав безнічийну серію команди, яка почалася ще у позаминулому сезоні. Але здобути хоча б один заліковий пункт у зустрічі з горностаївцями буде непросто. Вигравши на тому тижні у гостях у «Шахтаря-3» «Мир» вкотре продемонстрував всім серйозність своїх намірів на цей чемпіонат.

«Авангард» Краматорськ – «Гірник-Спорт» Комсомольськ

15.00, м. Краматорськ. Стадіон «Авангард»

Арбітр: Сухомлинов В. В. (Київ)

Асистенти арбітра: Вітт О. Ф. (Київ), Дашко О. В. (Київська обл.)

Для краматорців кожен матч наразі вельми відповідальний і жоден результат, окрім перемоги, команду просто не може влаштувати. «Авангард» займає друге місце у турнірній таблиці, але йому буквально у потилицю дихають відразу кілька конкурентів. Саме тому новачку другої ліги просто необхідно будь-що продовжити свою переможну серію до завершення першої частини чемпіонату.

23 жовтня 2011 року

ФК «Полтава» – ФК «Севастополь-2»

14.00, м. Полтава. Стадіон «Локомотив»

Арбітр: Почепецький П. П. (Дніпропетровськ)

Асистенти арбітра: Павлінов О. В. (Одеса), Матяш В. В. (Донецьк)

Полтавчанам поки що вдається утримувати лідерство у групі «Б». Але вже ясно, що боротьба за путівку до першої ліги буде не легшою, аніж минулого сезону. Команда як і раніше є одним із фаворитів змагань і перемога у чемпіонаті тільки підтвердить цей статус.

pfl.ua
Просмотров: 607 | Добавил: StealtHon | Рейтинг: 5.0/1