Главная » 2011 » Октябрь » 13 » Анонс матчів 13-го туру другої ліги групи «Б»
Анонс матчів 13-го туру другої ліги групи «Б»

15 жовтня 2011 року

«Сталь» Дніпродзержинськ – «Авангард» Краматорськ

14.00, м. Дніпродзержинськ. Стадіон «Металург»

Арбітр: Літвінов Г. Г. (Луганськ)

Асистенти арбітра: Шудрик Д. О., Тельбух Л. В. (обидва – Сімферополь)

Для гостей цей матч – відмінна нагода посісти другу сходинку. Але здобути перемогу «Авангарду» буде непросто, адже «Сталь» наразі веде переслідування лідера і втрачати очки дніпродзержинцям вкрай небажано.

«Дніпро-2» Дніпропетровськ – «Макіїввугілля» Макіївка

12.00, м. Дніпропетровськ. Стадіон «Метеор»

Арбітр: Біць Я. М. (Львів)

Асистенти арбітра: Білорус М. О. (Черкаси), Миколюк М. В. (Хмельницький)

Макіївці дійшли до екватору чемпіонату, не маючи у командній скарбничці жодного залікового пункту. Тим не менш, важко уявити, щоб «Макіїввугілля» пройшло всю турнірну дистанцію без перемог. До того ж статус аутсайдера цілком може зіграти на руку команді, адже суперники через це ставляться до макіївців з недооцінкою, чим «Макіїввугілля» колись обов’язково скористається.

«Гірник» Кривий Ріг – «Шахтар» Свердловськ

14.00, м. Кривий Ріг. Стадіон «Юність»

Арбітр: Бондаренко Д. Є. (Одеса)

Асистенти арбітра: Саік В. І. (Одеса), Голубев Ф. С. (АР Крим)

«Гірник» наразі є одним із претендентів на підвищення у класі. Хоч команда перебуває на четвертому місці, проте відстань до лідера складає всього чотири очки. Амбіції «Шахтаря» поки що скромніші, але свердловці все одно залишаються сильним суперником для «Гірника».

ФК «Полтава» – «Металург-2» Запоріжжя

14.00, м. Полтава. Стадіон «Локомотив»

Арбітр: Жосан І. А. (Херсон)

Асистенти арбітра: Трач Б. Б. (Тернопіль), Алексахіна Н. Є.(Кіровоград)

Полтавчани зараз лідирують у турнірній таблиці, але достатньо однієї помилки, аби ФК «Полтава» втратила перше місце. Звісно, мало хто вірить, що у команди можуть виникнути проблеми з «Металургом-2», але підопічним Анатолія Безсмертного все ж слід бути пильними, щоб не розчарувати своїх вболівальників.

«Шахтар-3» Донецьк – «Мир» Горностаївка

14.00, м. Донецьк. СТБ «Кирша»

Арбітр: Нізола А. В. (Івано-Франківськ)

Асистенти арбітра: Левченко М. М. (Кривий Ріг), Шланчак В. М. (Черкаська обл.)

Протистояння горностаївців та «Полтави» стало справжньою битвою за перемогу та подарувало глядачам яскраве футбольне шоу. «Мир» не зміг відстояти бодай нічиєї, але змусив більш досвідченого суперника рахуватися з собою. Ця поразка відсунула дебютанта другої ліги дещо назад, але можна не сумніватися, що невдовзі «Мир» відвоює свої позиції.

«Іллічівець-2» Маріуполь – «Гірник-Спорт» Комсомольськ

14.00, м. Маріуполь. Стадіон «Азовець»

Арбітр: Ісаєв А. Ю. (Запоріжжя)

Асистенти арбітра: Нижник В. О. (Вінниця), Новосад П. В. (Рівне)

«Гірник-Спорт» поки що балансує у середині турнірної таблиці. Кожна перемога чи поразка може суттєво позначитися на положенні команди. Тож комсомольцям слід відповідально ставитися до кожного матчу, щоб піти на зимову відпустку, посідаючи більш високе місце.

«Кремінь» Кременчук – ФК «Севастополь-2»

15.00, м. Кременчук. СК «Кремінь»

Арбітр: Попельницький Д. А. (Кіровоград)

Асистенти арбітра: Марченко Д. Г. (Чернігів), Соботюк Р. С. (Житомир)

Останнім часом у «Кременя» спостерігаються певні проблеми з реалізацією, адже за попередні чотири матчі команда забила всього три м’ячі. При цьому колектив займає місце у чільній п’ятірці і по праву може називатися одним із претендентів на підвищення у класі.

pfl.ua
Просмотров: 561 | Добавил: StealtHon | Рейтинг: 0.0/0