Главная » 2011 » Сентябрь » 23 » Анонс матчів 10-го туру другої ліги групи «Б»
Анонс матчів 10-го туру другої ліги групи «Б»

24 вересня 2011 року

«Мир» Горностаївка – «Гірник» Кривий Ріг

16.00, смт. Горностаївка. Стадіон «Затіс»

Арбітр: Москаленко О. В. (Київ)

Асистенти арбітра: Марченко Д. Г. (Чернігів), Іванов Г. Ф. (Одеська обл.)

Для обох команд минулий тур завершився нічиїми. Особливо прикрою втрата очок стала для «Гірника», який не зміг втримати перевагу у два м’ячі. Але мало приємного у «мировій» з «Дніпро-2» і для горностаївців, адже відтепер від найближчого переслідувача їх відділяє лише один заліковий пункт.

«Металург-2» Запоріжжя – «Дніпро-2» Дніпропетровськ

16.00, м. Запоріжжя. Стадіон «Титан»

Арбітр: Матяш В. В. (Донецьк)

Асистенти арбітра: Чернишов В. Б. (Кременчук), Толмачов С. І. (Маріуполь)

Звісно, у запоріжців та дніпропетровців турнірної мотивації не існує, до того ж вони розмістилися внизу таблиці і від результату їх зустрічі мало що залежить. Але вже неодноразово було доведено, що молодим футболістам з «команд-двійок» все одно це не позначається на бажанні виходити на поле і до останньої хвилини боротися за перемогу.

«Авангард» Краматорськ – «Шахтар-3» Донецьк

15.00, м. Краматорськ. Стадіон «Авангард»

Арбітр: Кривушкін Д. В. (Харків)

Асистенти арбітра: Кожуріна К. С., Левченко М. М. (обидва – Кривий Ріг)

Нічия у минулому турі відсунула «Авангард» на четверте місце. Звичайно, навіть такий результат є непоганим як для новачка другої ліги. Втім, краматорці вже продемонстрували, що цілком можуть виборювати більш високі позиції. До речі, їх суперник, «Шахтар-3» наразі разом з полтавчанами є найбільш результативною командою і у той самий час донеччани більше за всіх пропустили м’ячів.

25 вересня 2011 року

«Гірник-Спорт» Комсомольськ – «Кремінь» Кременчук

16.00, м. Комсомольськ. Стадіон «Юність»

Арбітр: Приступа С. А. (Київ)

Асистенти арбітра: Сухомлинов В. В. (Київ), Білорус М. О. (Черкаси)

Хоч «Кремінь» зараз і посідає шосту сходинку, проте команда все ще залишається одним із претендентів на підвищення у класі. Тим паче, що відстань до першого місця складає не так багато – лише чотири очки. Але одна-дві поразки можуть внести суттєві корективи у плани «Кремня», тому до кожного матчу їм слід підходити максимально зосередженими.

ФК «Севастополь-2» – «Сталь» Дніпродзержинськ

14.00, м. Севастополь. Стадіон «Колос»

Арбітр: Симошенко Ж. В. (Донецьк)

Асистенти арбітра: Іванов Ю. В. (Донецька обл.), Целовальник О. М. (Донецьк)

Напередодні «Сталь» у Кубку України обіграла першу команду «Севастополя». І хоч зробили це дніпродзержинці вдома, у гостях їм також цілком під силу перемогти. Для кримчан же, у свою чергу, це буде непогана нагода взяти реванш.

«Шахтар» Свердловськ – «Макіїввугілля» Макіївка

15.00, м. Свердловськ. Стадіон ім. Горюшкіна

Арбітр: Калита Р. М. (Миколаїв)

Асистенти арбітра: Шланчак В. М. (Черкаська обл.), Дашко О. В. (Київська обл.)

Цієї середи свердловська команда у Кубку України зустрічалася з донецьким «Шахтарем». І хоч перемогу здобули чемпіони країни, свердловцям все ж вдалося продемонструвати непогану гру. Тож, якщо футболісти збережуть позитивний настрій, то макіївцям буде непросто, а перемога їм зараз вкрай необхідна.

«Іллічівець-2» Маріуполь – ФК «Полтава»

15.00, м. Маріуполь. Стадіон «Азовець»

Арбітр: Семенов А. С. (Дніпропетровськ)

Асистенти арбітра: Оганесян Д. К. (Луганськ), Полянін О. В. (Сімферополь)

Перші тури показали, що цього сезону боротися за підвищення у класі буде не легше, ніж у минулому. Перемога «Полтави» над «Шахтарем-3» 5:0 свідчить про те, що підопічні Анатолія Безсмертного це добре зрозуміли і тепер будуть ще більш відповідально налаштовуватися на кожен матч.

Просмотров: 599 | Добавил: StealtHon | Рейтинг: 0.0/0