Главная » 2012 » Сентябрь » 5 » Анонс матчів 10-го туру другої ліги (група «Б»)
Анонс матчів 10-го туру другої ліги (група «Б»)

5 вересня (середа)

«Шахтар-3» (Донецьк) – «Мир» (Горностаївка)

17.00, м. Донецьк, СТБ «Кірша».

Арбітр – Новохатній В.В. (Київ)

Асистенти арбітра – Марченко Д.Г. (Чернігів), Дарійчук С.В. (Чернівецька обл.)

4-й арбітр – Кононов Д.О. (Донецьк)

Інспектор ФФУ – Євстратов О.А. (Одеса)

Незважаючи на велику кількість створених гольових моментів у Новій Каховці, випускники академії «Шахтаря» втратили очки в попередньому турі та поступилися першим місцем. Відігратися підлеглі Олександра Фундерата спробують на команді з Горностаївки, яка, позбувшись «майки лідера» ще кілька турів тому, скотилася вже на шосте місце. Щоб захистити, принаймні, його, «Миру» варто битися за очки, в тому числі, на тренувальній базі «Кірша».

Остання зустріч на полі «Шахтаря-3»: 15.10.11. «Шахтар-3» - «Мир» 2:3 (Вакуленко з пен., Безбородько – Доценко-3 (один з пен.)

«Севастополь-2» – «Енергія» (Нова Каховка)

17.00, м. Севастополь, стадіон «Колос».

Арбітр – Біць Я.М. (Львів)

Асистенти арбітра – Трач Б.Б. (Тернопіль), Найко О.О. (Чернівці)

4-й арбітр – Малокостов В.О. (Севастополь)

Інспектор ФФУ – Бабій В.Д. (Житомир)

У команд однакова кількість очок – по сім, тож перемога в цьому матчі дозволить відірватися одне від одного і, водночас, підтягнутися до середини таблиці. І «моряки», і «енергетики» в останньому турі, нарешті, перервали серії невдач: севастопольці привезли три очки з Макіївки, а команда Юрія Окула відібрала бали в одного з лідерів – «Шахтаря-3». Заграти розкутіше – найперше завдання команд. У кого це вийде краще – покаже гра на стадіоні «Колос».

На рівні другої ліги команди не зустрічались

«Сталь» (Дніпродзержинськ) – «Макіїввугілля» (Макіївка)

16.00, м. Дніпродзержинськ, стадіон «Металург».

Арбітр – Жосан І.А. (Херсон)

Асистенти арбітра – Салівончик І.І. (Черкаси), Дорошенко В.А. (Житомир)

4-й арбітр – Резніков Д.М. (Дніпропетровська обл.)

Інспектор ФФУ – Звєрєв А.А. (Київська обл.)

Програвши основним конкурентам і дебютанту з Карлівки, «Сталь» суттєво ускладнила своє завдання потрапити до топ-шістки і доки ситуація ще не така критична, як може бути, дніпродзержинцям варто надолужувати втрачене. З іншого боку, і команді Спартака Жигуліна відступати нікуди, позаду в таблиці – лише «Жемчужина». Але встояти на стадіоні «Металург» макіївчанам буде надзвичайно складно. Поки що вони пропускають найбільше серед усіх команд ліги.

Остання зустріч команд на полі «Сталі»: 20.05.12. «Сталь» - «Макіїввугілля» 1:0 (Гаранян з пен.)

«Гірник» (Кривий Ріг) – «Кремінь» (Кременчук)

17.00, м. Кривий Ріг, стадіон «Шахта Жовтнева».

Арбітр – Сукравцев В.О. (Запорізька обл.)

Асистенти арбітра – Нижник В.О. (Вінниця), Сухомлинов В.В. (Київ)

4-й арбітр – Москаленко О.С. (Кривий Ріг)

Інспектор ФФУ – Кочергін О.М. (Маріуполь)

Безсумнівно, центральним матчем туру стане поєдинок у Кривому Розі, де зустрінуться команди Генадія Приходька та Юрія Чумака. Сусіди по таблиці йдуть майже «борт до борту», хоча при цьому «Кремінь» провів на одну гру більше. Відтак, на «Шахті Жовтневій» кременчужанам необхідно принаймні не програти. На боці гостей – триматчева переможна серія і гарний ігровий тонус після матчу попереднього туру. Переваги «Гірника» – триваліший час на відновлення і підтримка рідних трибун. Враховуючи те, що обидві команди ставлять на сезон амбіційну мету підвищитися в класі, на нас чекає «славне полювання» (с).

Остання зустріч команд на полі «Гірника»: 21.08.11. «Гірник» - «Кремінь» 2:0 (Коломоєць-2)

«Гірник-Спорт» (Комсомольськ) – «Жемчужина» (Ялта)

17.00, м. Комсомольськ, стадіон «Юність».

Арбітр – Жуков О.В. (Харків)

Асистенти арбітра – Маринович Д.В. (Вінниця), Запороженко Д.І. (Запоріжжя)

4-й арбітр – Яненко А.О. (Кременчук)

Інспектор ФФУ – Кревський О.Є. (Київська обл.)

Не менш «славним» буде воно і в Комсомольську, навіть попри те, що «апетити» команд на сезон більш помірні. Господарів ще кілька турів тому вважали ледь не безнадійним аутсайдером, але ще трохи і хлопці Сергія Мурадяна постукаються до першої шістки. В активі зіграних, значно краще, ніж на старті, «комсомольців» три перемоги поспіль, останні дві з яких – вольові. В такій ситуації, шанси «Жемчужини», що міцно осіла на «дні» таблиці – мізерні. Але, як зазначав класик, «це – футбол».

На рівні другої ліги команди не зустрічались

«Шахтар» (Свердловськ) – «Полтава-2-Карлівка»

17.00, м. Свердловськ, стадіон ім. Горюшкіна.

Арбітр – Кривушкін Д.В. (Харків)

Асистенти арбітра – Шевчук А.В. (Рівне), Соботюк Р.С. (Житомир)

4-й арбітр – Літвінов Г.Г. (Луганськ)

Інспектор ФФУ – Звягінцев В.О. (Одеса)

Ще однією командою, яка в останніх турах набрала хід новенького локомотива є колектив із Карлівки. Підлеглі Андрія Зав’ялова, як і «Кремінь» із «Гірник-Спортом», в трьох останніх турах взяли максимум очок і сенсаційно, як для дебютанта, очолили групу «Б». Але ноша лідерства важка, а суперники наступають на п’яти. В Свердловську на карлівчан чекає непроста зустріч із «Шахтарем». Невдачі в останніх матчах посунули команду Генадія Сушка за межі шістки, до якої потрібно якнайшвидше повертатись.

Просмотров: 577 | Добавил: taker23 | Рейтинг: 0.0/0