Главная » 2012 » Июнь » 27
Попередній сезон запам’ятався деклараціями чималої кількості учасників групи «А» вийти до першої ліги (а натомість ми там бачили лише двох реальних претендентів на підвищення в класі), та скромними заявами щодо турнірних завдань від команд групи «Б», де насправді отримали навпаки боротьбу, у якій до певного часу на вихід до першої ліги боролося аж чотири-п’ять команд.

Ось і зараз, коли колективи проводять свій час у відпустці або тільки-но розпочинають підготовку, ми спробуємо проаналізувати, хто ж може стати фаворитом змагань у групах. Тим більше, що новий регламент турнірів такий, що збільшує не лише кількість ігор, а й водночас — ризик не потрапити після першого раунду до групи лідерів.

У групі «А» вже зараз вимальовуються аж чотири колективи, які можуть поборотися за вихід до першої ліги. Це — «Десна», «Львів», «Нива» та «Славутич». З чернігівцями все більш-менш зрозуміло — саме вони були одними з претендентів останнього сезону, а том ... Читать дальше »
Просмотров: 869 | Добавил: Влад | Дата: 27.06.2012 | Комментарии (2)