Главная » 2012 » Июнь » 02
Команда Захаряка даже без присутствия главного тренера постояла за честь Группы А, обыграв «дома» полтавцев.

Матчу за звание абсолютного чемпиона второй лиги предшествовали тяжелые переговоры – каким желанным не было бы «золото», никто не готов ради него просто так жертвовать драгоценными днями отдыха и подготовки, которых и так немного накануне дебюта команд в первой лиге. Компромиссом послужил перенос матча из Хмельницкого в более близкий город. Все бы хорошо, но играть стали не на нейтральном поле, а в Полтаве. Впрочем, обе команды на это согласились, и нет причин считать, что поездка в Полтаву для сумчан – вариант менее приемлемый, чем за несколько сотен километров – в Хмельницкий. Во всяком случае, сумчане чувствовали себя в соседнем областном центре, как дома. Даже несколько автобусов со своими верными болельщиками привезли.  ... Читать дальше »

Просмотров: 952 | Добавил: taker23 | Дата: 02.06.2012 | Комментарии (1)

7 червня 2012 року о 14.00 у приміщенні Професіональної футбольної ліги відбудеться прес-конференція президента ПФЛ Мілетія Бальчоса, присвячена завершенню чемпіонатів України з футболу серед команд першої та другої ліг змагального сезону 2011-2012 років.

Окрема увага приділятиметься підсумкам змагань, можливого нового формату проведення Чемпіонату у Другій лізі, інформації щодо нових клубів ПФЛ та інших питань з розвитку футболу.

Інформація взята з офіційного сайту ПФЛ.
Просмотров: 532 | Добавил: taker23 | Дата: 02.06.2012 | Комментарии (0)

Змагальний сезон 2011-2012 років серед команд клубів другої ліги за ініціативи президента ПФЛ Мілетія Бальчоса завершується Золотим матчем між командами, що посіли перші місця у групах «А» та «Б» відповідно. Нагадаємо, що лідерами змагань цього сезону стали футбольні клуби «Суми» Суми та «Полтава» Полтава.

- На мою думку, - зазначає Мілетій Бальчос, - проведення подібних матчів значно підвищує інтерес футбольної спільноти та вболівальників до змагань, що проводяться під егідою Професіональної футбольної ліги. Перед початком цього сезону ми прийняли рішення провести так званий Золотий матч між командами-лідерами. Подивіться, яка напружена боротьба тривала в обох групах до останньої миті: різниця в турнірних балах була мінімальною серед команд в обох лігах.

Чому ми вирішили проводити такий матч: дивіться, обидві групи мають свого переможця, що суперечить елементарній спортивній логіці. Ліга одна, маю на увазі другу, і переможець, відповідно, повинен бути одноосі ... Читать дальше »
Просмотров: 695 | Добавил: taker23 | Дата: 02.06.2012 | Комментарии (0)

Просмотров: 723 | Добавил: Влад | Дата: 02.06.2012 | Комментарии (0)