Главная » 2012 » Май » 31
Одразу по закінчені гри між чернігівською «Десною» та «Авангардом» з Краматорська своїми враженнями поділився президент краматорського клубу Олександр Большаков:

- Результатом я задоволений, але якістю гри не дуже. Нам у першу чергу заважало велике хвилювання. Наша команда вперше бере участь у чемпіонаті України у Другій лізі. Перший рік, перший раз і одразу потрапити у плей-офф. Для нас це велика честь і велике хвилювання.

- Як будете готуватися до наступного матчу із командою, що посяде 16-е місце у Першій лізі?

- Готуватимемося тут. Залишимося у Хмельницькому. Будемо сподіватися, що для нас це місто стане щасливим. Я скажу так, ми дуже хочемо грати далі, але це не самоціль. У нас дуже багато проблем. Наша команда молода і нам потрібно дуже багато працювати для того, щоб вдосконалювати якість своєї гри.

- Головна ставка робилася на контратаки?

- Ми свідомо грали на контратаках. Зараз є певні пробле ... Читать дальше »
Просмотров: 861 | Добавил: Влад | Дата: 31.05.2012 | Комментарии (0)