Главная » 2011 » Декабрь » 18

Спортивний директор краматорського «Авангарду» Владислав Долгополов підсумував виступ у першій частині сезону.

— Нам приємно, що футбольна громадськість бачить у нашому клубі серйозний футбольний потенціал і добротну інфраструктуру, — розпочав розмову Владислав Олександрович. — Та все ж ми не будемо форсувати події і афішувати на всю Україну, що ми вже готовий для першої ліги клуб. Попереду весна, і друге коло розставить усі крапки над «і».

— Осінню частину «Авангард» провів гідно?

— Вважаю, що так. Ми задоволені становищем нашої команди у турнірній таблиці, проте, щоправда, змістом гри — ні. Вважаю, що багато очок втрачено через недооцінку суперника («Шахтар-3», «Севастополь-2»). Тому набуваємо досвіду в процесі.

— Матчі, зокрема, з колективами лідируючої п’ятірки чи можна назвати протистоянням з конкурентами за призові місця?

— Відзначу, що лідерів другої ліги групи «Б» ми обіграли (ФК «Полтава», «Гірник», «Кремінь» ... Читать дальше »

Просмотров: 1060 | Добавил: StealtHon | Дата: 18.12.2011 | Комментарии (3)