Главная » 2011 » Октябрь » 17
ukrfootball.in.ua підсумовує та аналізує перше коло змагань серед команд 2 ліги групи «Б».

Група «Б» другої ліги, на жаль, цікавить уболівальників менше, ніж перший квартет. І причини для цього справді існують: участь у чемпіонаті одразу п’яти команд-дублерів вищих за класом колективів; східна зона може похизуватися одразу двома клубами, які представляють обласний центр, у квартеті Б — лише «Полтава», яка вже має свого представника у прем’єр-лізі. Але це не є приводом зовсім ігнорувати чемпіонат. Тож давайте згадаємо (а для когось, можливо, і відкриємо щось нове) основні події першої частини чемпіонату країни серед команд другої ліги групи «Б».

З другої ліги за кордон. Чи знаєте ви, що не обов’язково грати у прем’єр-лізі, щоби виступати у Європі? Саме такий приклад нам продемонстрував криворізький «Гірник», який у липні брав участь у міжнародному представницькому турнірі серед металургійних комбінатів футбольних команд країн СНД. Змагання проходи ... Читать дальше »
Просмотров: 816 | Добавил: Влад | Дата: 17.10.2011 | Комментарии (4)