Главная » 2011 » Сентябрь » 22

Футбольний клуб «Авангард» долучився до когорти професіональних з нового сезону, проте про свої наміри заявив голосно: хоч і не очолює турнірну таблицю, але й задніх не пасе і входить до п’ятірки лідерів. Амбіції підтверджуються перемогами над старожилами другої ліги групи «Б». Так, у першому турі команда здолала комсомольський «Гірник-Спорт», у четвертому – «Гірник», «Кремінь» зазнав поразки від новачка у п’ятому турі, дісталося від «Авангарду» і другій команді «Металургу», в якого новачки виграли з розгромним рахунком 0:4. Навіть явний фаворит минулого сезону поступився «Авангарду»: у восьмому турі «Полтава» програла із рахунком 2:1. Що ж, залишається тільки побажати цьому клубу удачі. "Авангард" привертає увагу не тільки своїми перемогами. Чим саме, розповів президент ПФЛ Мілетій Бальчос, який днями відвідав краматорський клуб. У ході поїздки президент зустрівся із мером міста Геннадієм Костюковим та керівництвом клубу: президентом Олександром Больш ... Читать дальше »

Просмотров: 908 | Добавил: StealtHon | Дата: 22.09.2011 | Комментарии (2)